Dawid Konarski LIVE - Aluron CMC gotowy na walk? z czo?ówk?? Sensacja w Be?chatowie! - a podcast by Szósty Set

from 2021-11-17T12:09:22

:: ::

(00:00:00) Go?ciem Szóstego Seta Dawid Konarski. Czy Aluron CMC Warta Zawiercie jest gotowy na gr? ze ?cis?? ligow? czo?ówk?, jak ocenia pocz?tek sezonu w wykonaniu swoim i swojej dru?yny. Czy pe?ny okres przygotowawczy bez gry w reprezentacji pomóg? Dawidowi w odbudowie formy fizycznej? By?o te? o kadrze - kto powinien dosta? szans? w kadrze na pozycji atakuj?cego, i czy trenerem powinien by? Polak, czy obcokrajowiec. Dlaczego Dawida cieszy zatrudnienie ?widerskiego w roli prezesa PZPS?

(00:31:40) Ju? bez Dawida Konarskiego - jakie szanse naszym zdaniem ma Aluron CMC Warta Zawiercie z Jastrz?bskim W?glem? Czy Uros Kovacevi? i Facundo Conte poradz? sobie w ataku przeciwko ?wietnie graj?cemu blokiem i obron? Jastrz?bskiemu W?glowi?

(00:47:05) Debiuty Pli?skiego - pora?ka 1:3 z Projektem Warszawa i pora?ka 0:3 z Aluronem CMC Wart? Zawiercie, ale i tak widzimy pozytywy i popraw? w grze i energii graczy Stali na boisku. Teraz seria spotka? z rywalami z pó?ki Nysan - na pocz?tek GKS Katowice

(01:02:13) Sensacja w Be?chatowie - LUK Lublin zwyci?ski pomimo prowadzenia PGE Skry ju? 2:0 w setach. Du?o cierpliwo?ci i m?dro?ci grze w Lublina, a w Skrze powrót tych samych demonów. Bez zagrywki punktowej maj? problemy z powstrzymaniem rywali.

(01:21:31) Asseco Resovia Rzeszów wygrywa z takim sobie Projektem Warszawa. To ci?gle nie by?a bardzo dobra Resovia, ale pojawiaj? si? pozytywy - wspó?praca Drzyzgi z Muzajem i ?rodkowymi, czy te? dobra praca blokiem. Z kolei w Warszawie co? nie gra i zastanawiamy si? na ile dobr? decyzj? by?o postawienie przed sezonem na Grobelnego bez mocnej alternatywy na ?awce. Kolejny mecz Projektu z Treflem

(01:42:45) Pozosta?e mecze kolejki - pokaz si?y Indykpolu AZSu Olsztyn i pora?ka Cerradu Enei Czarnych Radom, którzy mieli na widelcu trzeciego seta z GKSem Katowice, a finalnie ko?cz? bez punktów.