MAMY TO - CZAS NA FINA? PLUSLIGI! Zapowiadamy starcia Zaksy z Jastrz?bskim W?glem - a podcast by Szósty Set

from 2021-04-14T09:59:33

:: ::

00:00:00 PGE Skra Be?chatów do ko?ca sezonu bez Taylora Sandera i Milana Katicia - czy Miko?aj Sawicki, który atakowa? w tym sezonie 18 razy ud?wignie ci??ar walki o br?zowy medal z Verv? Warszawa? W fazie zasadniczej po jednym zwyci?stwie 3:1 ka?dej z dru?yn. Co wymy?li Mieszko Gogol - nominalny atakuj?cy Filipiak na przyj?ciu? Milczarek b?dzie pomaga? w koszulce przyjmuj?cego w trudnych chwilach?

00:37:15 Zaksa kontra Jastrz?bski W?giel w finale! Jak do tej pory w tym sezonie trzy mecze dla Zaksy, ale sety cz?sto ko?czy?y si? gr? na styku. Al-Hachdadi nie ud?wign?? poprzednich spotka? z K?dzierzynianami i s?abo wypada?, gdy atakowa? przez wysoki blok. Czy teraz to ju? inny zawodnik?
Co jest wa?niejsze dla Grbica i Zaksy - mistrzostwo Polski, czy z?oto Ligi Mistrzów. Kontuzja Zatorskiego sprawia, ?e nie zobaczymy rywalizacji dwóch najlepszych libero w lidze.

01:03:40 Historia rywalizacji Zaksy z Jastrz?bskim W?glem. Ostatnie mistrzostwo JW? 2004 rok. Ostatni fina?? 2010 rok. D?ugie oczekiwanie na kolejne z?oto w klubie ze ?l?ska.

01:11:23 Nasze typy na fina?!