ZAKSA i Jastrz?bski gór? w hitach pi?tej kolejki! - a podcast by Szósty Set

from 2021-11-01T20:39:27

:: ::

(00:00:00) Grupa Azoty ZAKSA odwraca wyjazdowy mecz z PGE Skr? Be?chatów ze stanu 0:2. Rzadko si? zdarza, by k?dzierzynianie odstawali w przyj?ciu, a zw?aszcza ze s?abym personalnie pod wzgl?dem przyj?cia rywalem. Erik Shoji póki co rozczarowuje. Skrze po dwóch setach zacz??o brakowa? si?y, co wykorzysta?a Zaksa z rozp?dzonym Kaczmarkiem.

(00:26:26) Asseco Resovia toczy?a równy bój z Jastrz?bskim W?glem, ale opu?cili gard? po drugim przegranym w ko?cówce secie i dali si? po?o?y? na deski. S? przeb?yski w grze Macieja Muzaja, ale dystrybucja pi?ek i ich dok?adno?? to du?y mankament w rzeszowskiej ekipie, Fabian Drzyzga póki co nie jest atutem Resovii. Jastrz?bie imponuje presj?, jak? potrafi wywrze? na rywala, a nadspodziewanie dobrze spisuje si? Stephen Boyer.

(00:49:25) Zdziesi?tkowany kontuzjami i przypadkami COVID-u GKS Katowice nie by? w stanie sprosta? Indykpolowi AZS Olsztyn - czy decyzja PLS o nieprze?o?eniu meczu by?a skandalem? Dura lex, sed lex. Prze?o?enie tego spotkania by?oby niebezpiecznym precedensem.

(01:08:58) ?lepsk Malow Suwa?ki mocno traci na nieobecno?ci Tuanigi i po brzydkim meczu przegrywa z Cerradem Ene? Czarnymi Radom, a Aluron CMC Warta Zawiercie z ma?? zadyszk?, ale przepchn??a mecz z Cuprum Lubin. W pozosta?ych meczach faworyci gór?, przy czym poziom spotka? rozczarowa?.