Zaksa i Skra w pó?finale Ligi Mistrzów? Nadchodzi zwariowana ostatnia kolejka Plusligi! - a podcast by Szósty Set

from 2021-03-03T09:54:52

:: ::

00:00:00 Po wspania?ym zwyci?stwie w pierwszym meczu ?wier?fina?u Ligi Mistrzów, Grupa Azoty Zaksa musi doko?czy? dzie?a w meczu rewan?owym z w?oskim gigantem Lube Volley. Wystarcz? dwa sety - czy si? uda?

00:34:03 W du?o trudniejszej sytuacji PGE Skra, która musi na wyje?dzie ogra? Zenit Kaza? 3:0 b?d? 3:1 i tak po prostu zaprezentowa? si? duuuu?o lepiej, ni? w pierwszym meczu.

00:47:48 Trzecie pytanie na ?wier?fina?y Ligi Mistrzów - czy Wilfredo Leon, Maciej Muzaj i Vital Heynen uciekn? spod topora po ?atwej pora?ce z Moden? w pierwszym ?wier?finale? Ich atutem rewan? we w?asnej hali. Naj?atwiejsze zadanie teoretycznie przez Itasem Trentino

01:04:00 PlusLiga ju? przed ostatni? weekendow? kolejk? ani nie znamy ostatecznej czo?owej ósemki na playoff, ani tego kto z kim zmierzy si? w ?wier?finale. W?adze ligi skróci?y rywalizacj? fina?ow? do dwóch wygranych spotka?. Co wi?cej, czy ostatnia kolejka nie zas?uguje na to, ?eby by? rozegrana w jednym terminie?